O firmie PROF-SERVICE

Firma PROF-SERVICE powstała w Krakowie i jest kontynuacją istniejącej od 1995 roku firmy BIS zajmującej się projektowaniem, wykonywaniem i serwisem układów automatyki przemysłowej. Początkowo głównym profilem działania była współpraca z czołowym producentem maszyn i urządzeń poligraficznych.

W 2000 roku, po przekształceniu, firma zmieniła nazwę na PROF-SERVICE i podpisała umowę z ELECTROLUX POLAND uzyskując tym samym autoryzacje na prowadzenie wszelkich prac serwisowych przy urządzeniach firmy ELECTROLUX WASCATOR oraz stając się jedynym autoryzowanym serwisem na terenie dawnego województwa krakowskiego. W tamtym okresie uczestniczyliśmy w uruchamianiu wielu pralni na terenie Polski południowej. Do dzisiaj serwisujemy urządzenia u naszych klientów w Krakowie, Zabrzu, Tychach, Żywcu, Rajczy, Rzeszowie, Tarnowie i innych miejscowościach.

Doskonała współpraca z dystrybutorami owocuje dostępem do najnowszych wersji software-u, wymianą doświadczenia, wzajemnym uzupełnianiem oferty serwisowej, a także pozwala na przedstawienie własnej atrakcyjnej oferty na sprzedaż urządzeń i części zamiennych - bez dodatkowych narzutów.

PROF - SERVICE współpracuje również z przedstawicielami innych czołowych producentów sprzętu pralniczego uzyskując autoryzację na prowadzenie prac serwisowych. Dzięki rabatom dystrybutorskim możliwa stała się sprzedaż produktów pralniczych w atrakcyjnych cenach. Nasza strategia współpracy polega na nawiązaniu bliskich relacji z Klientem, przez cały okres użytkowania urządzeń. Chętnie służymy wiedzą i pomocą, także w odniesieniu do sprzętu sprowadzonego przez klienta samodzielnie. Nasi stali partnerzy mogą liczyć na pomoc także w przypadku awarii wyposażenia spoza branży pralniczej (chłodnie, zmywarki, urządzenia gastronomiczne).