Pralki przemysłowe

Poniżej przedstawiamy oferowane przez nas pralki przemysłowe. Są to profesjonalne urządzenia pralnicze przystosowane technicznie do długotrwałej pracy. Zostały one zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w małych, średnich i dużych pralniach komercyjnych.

Wybierz Wielkość Wsadu:

Pralki przemysłowe ELECTROLUX:

Poznaj nowoczesne i energooszczędne pralki przemysłowe Electrolux.

Są to urządzenia pralnicze najwyższej jakości. Wzmocniona konstrukcja oraz zastosowane w nich nowatorskie rozwiązania techniczne dają gwarancję satysfakcji przez długie lata.

Szwedzka dbałość o środowisko sprawia, że pralnice Electrolux zużywają bardzo niewiele energii, przez co ich eksploatacja pozwala zaoszczędzić na opłatach za media.

W naszej ofercie prezentujemy Państwu pralnico-wirówki niskoobrotowe, średnioobrotowe i wysokoobrotowe. Są to urządzenia dostosowane do wymogów pralni komercyjnych, jak również hotelowych, samoobsługowych, czy wreszcie pralni w DPS.

Wśród poszczególnych modeli pralek możecie Państwo wybrać te, które nie wymagają mocowania do podłoża, jak i pralnice sztywnomocowane (stosowane najczęściej w pralniach przemysłowych).

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zamieszczone na naszej stronie informacje spełniały Państwa oczekiwania. Jeżeli jednak nie byliśmy dosyć dokładni i potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji, chętnie służymy pomocą w kontakcie telefonicznych lub mailowym.

Sztywno-mocowane czy wolnostojące?

Montaż pralnico-wirówki sztywnomocowanej polega na zakotwieniu jej specjalnymi śrubami do podłoża. Dzięki takiej konstrukcji urządzenie nie musi posiadać amortyzatorów, przez co może posiadać większą wielkość wsadu oraz jest bardziej wytrzymałe

Pralki wolnostojące nie wymagają kotwienia do podłoża i wyposażone są w amortyzatory tłumiące wszystkie drgania powstające podczas procesu prania oraz wirowania. Konstrukcja ta charakterystyczna jest dla urządzeń przemysłowych i mniejszym załadunku.