Serwis Maszyn Pralniczych i Urządzeń

Serwis maszyn pralniczych

Serwis urządzeń pralniczych wszystkich czołowych producentów. 

Autoryzowany serwis maszyn pralniczych Electrolux Proffesional.

Posiadamy ponad 22 lata doświadczenia na rynku usług serwisu profesjonalnych urządzeń pralniczych.

Jakie urządzenia pralnicze serwisujemy:

Zajmujemy się serwisem profesjonalnych urządzeń pralniczych wszystkich europejskich i amerykańskich producentów. Jesteśmy ponadto autoryzowanym serwisem Electrolux Proffesional (dawniej Laundry Systems.) Pośród marek sprzętu, których naprawy wykonuje nasz serwis urządzeń pralniczych znajdują się między innymi: Electrolux, Girbau, Danube, IPSO, Primus, Grandimpianti, Italclean, Bowe, Mc Dry, IMESA i wiele innych.

Wykonujemy zarówno bieżące naprawy, jak i kapitalne remonty maszyn pralniczych oraz agregatów do prania chemicznego.

Serwisujemy przede wszystkim:

 • pralnice
 • suszarki
 • magle
 • wirówki pralnicze
 • agregaty chemicznego
 • manekiny prasowalnicze
 • szafy suszące

Jak również pozostały sprzęt znajdujący się na wyposażeniu pralni.

Niezależnie od powyższego zajmujemy się również naprawą pozostałych urządzeń elektrycznych naszych Klientów, stanowiących wyposażenie kuchni, czy stołówek (gastronomia)

Do czego potrzebny jest serwis urządzeń pralniczych

serwis urządzeń pralniczychMożna pracować do ostaniego tchnienia maszyny, do ostatniego zgrzytu łożyska, a potem wyrzucić urządzenie na złom.

Można, ale co potem?

Planujesz zakup nowych urządzeń? Nie marnuj czasu na czytanie tego tekstu, czym prędzej przenieś się do działu Oferta.

Jeśli jednak już zainwestowałeś swoje pieniądze w wyposażenie pralni i chcesz, aby zakupione urządzenia pracowały jak najdłużej na twój sukces, pochodzisz z Poznania, lub jak my z Krakowa i masz wrodzoną niechęć do wydawania pieniędzy,.. dobrze trafiłeś!

Jeżeli masz już doświadczenie w prowadzeniu pralni, to wiesz o tym doskonale, że urządzenia psują się prawie zawsze wtedy, kiedy masz najwięcej zleceń krótkoterminowych, wyjątkowo kłótliwego klienta, którego koszula znajduje się w zepsutej pralce, lub wizytę kolegi z branży. Jeśli jeszcze o tym nie wiedziałeś... to już wiesz! Aby uniknąć tego rodzaju kłopotów i związanego z nimi stresu,  a przede wszystkim zrealizować zlecenia na czas, potrzebny będzie Ci serwis urządzeń pralniczych.

 

Jak się zabezpieczyć:

Niezależnie od napraw bieżących proponujemy Ci również opiekę serwisową w ramach której wykonamy określoną liczbę profilaktycznych przeglądów okresowych podczas których:

 • skontrolujemy najważniejsze podzespoły
 • dokonamy bieżących napraw
 • uzupełnimy smary i płyny
 • określimy przybliżony termin ewentualnego remontu
 • w razie potrzeby wykonamy remont
 • założymy twojemu urządzeniu indywidualną "kartę zdrowia"

Dzięki temu będziesz mógł liczyć na szybką pomoc, jeśli coś w pracy maszyny wyda Ci się niepokojące. Od tej pory my będziemy pilnować terminów, sprowadzać materiały ekspoloatacyjne i części zamienne. Będziesz każdorazowo informowany o ewentualnych wydatkach związanych z eksploatacją maszyny. Bez twojej wiedzy nie dokonamy żadnego zakupu. Nie musisz zatrudniać fachowców na stałe, płacić za urlopy i chorobowe. Możesz mieć swój serwis znacznie taniej. Skontaktuj się z nami

Wielu klientów nam zaufało, są wsród nich hotele, prywatne pralnie, Domy Pomocy Społecznej, Domy Studenckie, a także firmy z branży futrzarskiej, z Krakowa, małopolski, oraz województw sąsiadujących