Przeglądy techniczne maszyn pralniczych

przeglądy techniczne maszyn pralniczychNowoczesne urządzenia pralnicze wymagają od właściciela nowoczesnego podejścia do spraw związanych z eksploatacją i konserwacją. Mogą pracować bezawaryjnie przez długi czas amortyzując niemały koszt zakupu, pod warunkiem systematycznej opieki technicznej.

Nie dziwi nas, że producent samochodu wymaga od nas okresowych przeglądów, systematycznej wymiany oleju itp. Dlaczego wielu ludziom trudno zrozumieć, że magiel, czy pralnica (która niejednokrotnie kosztuje tyle co samochód), również powinny podlegać podobnym rygorom?

Można eksploatować urządzenie intensywnie i beztrosko aż do technicznej śmierci ale można też utrzymane w dobrym stanie urządzenie odsprzedać na rynku wtórnym.

Różne są strategie prowadzenia biznesu. Nikt poza właścicielem nie wie jaka strategia jest najlepsza dla jego pralni. Nie ośmielilibyśmy się komukolwiek cokolwiek sugerować. Możemy jednak zaoferować pomoc w utrzymaniu urządzeń w ciągłej sprawności i funkcjonalności.

Jeśli zawarłeś z nami Umowę Serwisową, masz wiedzę na temat stanu technicznego, stopnia zużycia, czy potencjalnych zagrożeń dla sprawności swoich urządzeń.

Jeśli tego nie zrobiłeś, możesz się z nami skontaktować i ustalić termin przeglądu podczas którego skontrolujemy stan techniczny urządzenia, wykonamy naprawy bieżące itp.

Zakres robót, czas i koszt ustalimy wspólnie. Po każdym przeglądzie sporządzamy raport serwisowy w którym znajduje się specyfikacja wykonanych robót, a także uwagi o zauważonych nieprawidłowościach i potencjalnych zagrożeniach.