Naprawy maszyn pralniczych

Naprawy urządzeń pralniczych na wezwanie Klienta.

Wykonujemy naprawy sprzętu stanowiącego wyposażenie pralni na tzw. wezwanie serwisowe. Jeżeli którekolwiek z posiadanych przez Państwa urządzeń pralniczych uległo awarii i potrzebna jest szybka pomoc, właśnie ta usługa będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem.

Naprawa na wezwanie obejmuje niezwłoczną reakcję naszego wykwalifikowanego serwisu tj. przyjazd do Państwa firmy, zdiagnozowanie usterki oraz jej usunięcie.

Po zidentyfikowaniu przyczyny awarii serwis poinformuje Państwa o zakresie uszkodzeń, pracach koniecznych do wykonania w celu naprawy, potrzebnych do tego częściach zamiennych oraz ich cenie.

Jeżeli okoliczności pozwolą, nasi serwisanci wykorzystają swoje wieloletnie doświadczenie w celu uruchomienia urządzenia pralniczego "na miejscu". Jeżeli natomiast zakres awarii będzie większy, udzielą Państwu pełnej informacji, co do dalszego postępowania z maszyną.

Świadczone przez nas usługi serwisu urządzeń pralniczych są kompleksowe. Zajmujemy się nie tylko naprawą ale również dostawą części zamiennych do maszyn pralniczych występujących na rodzimym rynku. W związku z tym, nasi serwisanci szkoleni są w kierunku usuwania każdej awarii sprzętu. Nasza firma wszystkich napraw dokonuje we własnym zakresie, a zatem nie muszą Państwo martwić się, skąd sprowadzić części zamienne - to my je zapewniamy.

Doświadczenie zdobyte przez ponad 22 lata działalności serwisowej pozwala nam stwierdzić, że najważniejsza w naprawie urządzeń pralniczych jest umiejętność postawienia prawidłowej diagnozy. Produkowany obecnie sprzęt pralniczy obsługują różnorodne układy elektroniczne, których niewłaściwe funkcjonowanie potrafi nastręczać wiele problemów przy zidentyfikowaniu przyczyny usterki. Dobrze postawiona diagnoza jest zatem kluczem do szybkiego wykonania serwisu.